TARAFSIZLIK POLİTİKAMIZ

Ege Vizyon Akademi 'nin yapısı, TS EN ISO/IEC 17024 ilgili diğer rehberlerin prensipleri çerçevesinde kendisine müracaatta bulunan tüm kişilere eşit ve tarafsız olarak, yaptığı belgelendirmelerle ilgili güveni verecek şekilde oluşturulmuş ve kuruluş içinde tarafsızlığın önemi iletilmiştir.

Ege Vizyon Akademi sunduğu hizmetlerden kaynaklanan riskleri , risk analizi ile analiz etmekte, tanımlamakta ve dokümante etmektedir. Risk analizleri esnasında ortaya çıkacak tarafsızlığı tehlikeye atacak risklere karşın önlemleri tanımlamaktadır.

Ege Vizyon Akademi nin yapısı belgelendirme ve denetim sürecinde tarafsızlığının güvencesini verecek şekilde dizayn edilmiştir.

Bütün personelin ticari, mali veya diğer baskılardan uzak çalışması gizlilik sözleşmeleri ile garanti altına alınmıştır. Tam zamanlı personelin, yönetim sistemlerinde danışmanlık yapmayacağı sözleşmelerle garanti altına alınmıştır.

Ege Vizyon Akademi yapmış olduğu bütün işlerle ilgili gizlilik ve güvenliği, çalışan ve müşterilerle yaptığı sözleşmelerle sağlamaktadır.